ראש המועצה

תושבות ותושבים יקרים.

אני שמח להודיע כי במסגרת המאמצים שאנו עושים לשיפור השירות לתושב, השקנו אתר אינטרנט חדש, בשפות העברית והערבית, לתועלת התושבים והמבקרים בישוב.
האתר הוקם בהתאם לדרישות הנגשה מחמירות המאפשרות לבעלי לקויות להשתמש באתר באופן המיטבי. כמו כן שמנו דגש על הרחבת השירותים המקוונים. כאן תוכלו, כל אחת ואחד מכם, לבצע פעולות של תשלומי ארנונה וחשמל ולקבל אישור תושב.
תושבים יקרים, התברכנו בישוב עם נופים עוצרי נשימה המהווה מוקד משיכה לכל תושבי המדינה. מוטלת עלינו החובה לשמור על פנינת נוף זו. אני מבקש בכל לשון של בקשה, היו ערים לסביבה, שמרו על הסדר והניקיון. אנו מצדנו נעשה כל שביכולתנו לפתח את הישוב כדי שיהא מקום שטוב לגור בו. לשם כך השקנו באתר אפליקציית ווטסאפ לטובת פניות ציבור. בעזרת אפליקציה זו תוכלו לפנות אלינו בכל נושא, כולל בדיווח על מפגעים ואנו נפעל לתת מענה ראוי לפניותיכם בהקדם.
תושבים יקרים, ברצוני לברך אתכם על היותכם תושבים נאמנים ומסורים לערכים החברתיים והתרבותיים שמאפיינים את ייחודיותו של כפרנו.
אנו מאמינים בבניית אסטרטגיה משותפת יחד עם כל אחת ואחד מכם שמטרתה להוביל את היישוב ולהצעידו קדימה.
החזון שלנו, הוא לקדם את העשייה החינוכית והתרבותית ביישוב. לפתח, לתמוך ולעודד את הכישרונות וההון האנושי הטמון בילדינו. לשדרג ולהעצים את מערך התשתיות והשירותים לרו וחת התושבים. חשוב לנו מאוד לטפח דור צעיר אחראי, יוזם ומנהיג שיבטיח את עתיד הכפר.
אני מזמין את כל התושבים והמבקרים להשתמש בשירותים שמעניק האתר. נשמח לקבל את הערותיכם והארותיכם ומובטח לכם כי נתייחס לכולן ברצינות הראויה.